spa

Szum fal, piasek pod nogami, a do tego relaksujące masaże. Ciepłe dni i jeszcze cieplejsze noce, świeże powietrze oraz energetyczne rytuały. Wszystko to brzmi jak marzenie każdej zestresowanej osoby, zajętej pracą i codziennymi obowiązkami, a jak wszyscy wiemy – marzenia to coś, co trzeba spełniać.

 

 

 

Hotel SPA – relaks nad morzem

Życie w ciągłym pośpiechu sprawia, że od czasu do czasu chcemy odpocząć w wyjątkowym miejscu i nacieszyć się chwilą na siebie. Hotel SPA nad Bałtykiem to idealna propozycja dla osób szukających spokoju i próbujących oderwać się od codziennego stresu. Zaledwie dwa lub trzy dni spędzone w kurorcie nad morzem sprawią, że całe napięcie związane z codzienną pracą i obowiązkami zniknie szybciej, niż powstało. Chroniczne wyczerpanie fizyczne wpływa na nasze nastawienie psychiczne, dlatego seria zabiegów pozwoli pozbyć się obydwóch problemów naraz.

 

Wypocznij z bliskimi

Warto pamiętać też o tym, że weekend w spa to świetna okazja na spędzenie czasu z bliską sobie osobą. Nic tak nie zbliża jak wspólny wyjazd w znanym gronie, a w dodatku taki poświęcony całkowicie na odpoczynku. Wiele hoteli spa w Jastrzębiej Górze oferuje specjalne sesje dla dwóch osób, dzięki którym możliwe jest wspólne relaksowanie się w odstępie zaledwie kilku metrów od siebie. Mama i córka, dwie przyjaciółki, chłopak z dziewczyną – wszyscy będą zadowoleni z takiej serii odprężających i odstresujących zabiegów. Weekend w spa to także świetny sposób na randkę lub rocznicę związku. Romantyczna atmosfera zapewniona przez pracowników hotelu umili czas spędzony we dwoje.

Szeroka oferta hoteli SPA

Decydując się na weekend w spa możemy nastawić się na szeroki wybór różnego rodzaju zabiegów. Hotele SPA posiadają w swojej ofercie zarówno masaże twarzy i ciała, jak i specjalne ceremonie odnowy biologicznej, mające na celu uzdrowienie ludzkiego organizmu. Inspirowane chińską medycyną zabiegi przywrócą spokój i harmonię w życiu, wprowadzając ciało i duszę w wyjątkowy stan. Masaże rozluźniające i zdrowotne pozwolą na pozbycie się zbędnych napięć w ciele i odstresowanie się chociaż na chwilę. Oprócz masaży wiele hoteli SPA oferuje specjalne rytuały energetyczne, które oprócz rozładowywania napięcia pomogą w nabraniu energii potrzebnej w życiu. Zabiegi wykonywane są często w specjalnych pokojach, które dodatkowo mają nastroić i zabrać do innej krainy.

 

Zabiegi w SPA nad morzem to rytuały i ceremonie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Dzięki szerokiej ofercie możliwy jest wybór pakietu spa o różnej częstotliwości oraz intensywności lub wczasów odchudzających. Brzmi jak marzenie? Możesz spełnić je już dzisiaj w naszym hotelu SPA Villa Buka. Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty.