MANICURE SPA:
SYRENIA DŁOŃ

Wygładzający ceremoniał na dłonie przywracający niezrównany komfort suchej skórze. Intensywnie odżywiająca kąpiel oraz kryształowy peeling bogaty w minerały pozostawi dłonie idealnie gładkie i pełne blasku, następnie zabieg manicure z opcjonalna stylizacją kolorową lub frencz zakończony masażem dłoni.

Czas: 45 minut
Cena: 100,00 zł

PEDICURE SPA:
STOPY

Kompleksowy zabieg Pedicure Spa, połączony z relaksującą kąpielą, aromatycznym peelingiem i stymulującym masażem, by zapewnić stopom uczucie lekkości i komfortu.

Czas: 70 minut
Cena: 150,00 zł

MANICURE PODSTAWOWY

Czas: 60 minut
Cena: 65,00 zł

MANICURE HYBRYDOWY

Czas: 60 minut
Cena: 100,00 zł

MANICURE SPA + HYBRYDA

Czas: 90 minut
Cena: 160,00 zł

PEDICURE PODSTAWOWY

Czas: 80 minut
Cena: 110,00 zł

PEDICURE HYBRYDOWY

Czas: 80 minut
Cena: 150,00 zł

PEDICURE SPA + HYBRYDA

Czas: 90 minut
Cena: 200,00 zł

PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI METODĄ ŻELOWĄ (SZABLON)

Czas: 90 minut
Cena: 165,00 zł

 

ŚCIĄGNIĘCIE HYBRYDY

Cena: 30,00 zł

ZDJĘCIE ŻELU, BEZ MANICURE

Cena: 50,00 zł

 

NAŁOŻENIE BAZY PROTEINOWEJ

Cena: 20,00 zł

NAIL ART DESIGNS

NOWOŚĆ!!! Zdobienie paznokci za pomocą drukarki NAJLO 7
NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI W ZDOBIENIU !
Przeznaczona do zdobienia paznokci, w łatwy i szybki sposób pozwala wydrukować dowolny wzór lub zdjęcie na naturalnej płytce lub tipsach. Najlo tworzy nowy wymiar w sztuce cyfrowego zdobienia paznokci uzyskując wysokiej jakości efekty dzięki odwzorowaniu projektów w najdrobniejszym szczególe.

Najlo to stacjonarna drukarka do paznokci, mogąca wydrukować nieograniczoną liczbę kolorowych wzorów bądź zdjęć na Twoich paznokciach lub tipsach. Łatwa w użyciu, umożliwi Ci szybkie stworzenie stylizacji paznokci. Drukarka Najlo nadaje się do wykorzystania w studiach wizażu, salonach ślubnych, studiach stylizacji paznokci i salonach piękności oraz centrach handlowych. Może także drukować bezpośrednio na sztucznych paznokciach. Wyobraź sobie nieograniczone możliwości jakie ta drukarka może Tobie zaoferować !

Najlo jest uzupełnieniem wyposażenia każdego salonu kosmetycznego i studia stylizacji paznokci. Drukarka Najlo posiada wbudowaną bazę gotowych do zastosowania projektów, która może być poszerzana o kolejne, spersonalizowane propozycje. Oprogramowanie dołączone do drukarki jest przyjazne użytkownikowi. Pozwala na proste dopasowanie wielkości, kierunku i usytuowania wzorów na paznokciach w trybie automatycznym i ręcznym.

WZÓR NA WSZYSTKICH PALCACH
(DO MANICURE WYKONYWANEGO W NASZYM GABINECIE)

Cena: 50,00zł

WZÓR NA WSZYSTKICH PALCACH
(BEZ MANICURE)

Cena: 100,00zł

WZÓR NA POJEDYNCZYM PALCU
(DO MANICURE WYKONYWANEGO W NASZYM GABINECIE)

Cena: 10,00zł

WZÓR NA POJEDYNCZYM PALCU
(BEZ MANICURE)

Cena: 15,00zł