Urlop

Słońce ogrzewające twarz, coraz dłuższe wieczory i urlop – wszystko to kojarzy się z sezonem letnim. Niektórzy w tym okresie stawiają na aktywny wypoczynek, pełen sportu i zwiedzania, podczas gdy inni wybierają zamiast tego relaks i odpoczynek. W obu przypadkach dobrym celem podróży jest polskie morze, nad które warto się wybrać z kilku prostych powodów.

 

 

Spokój i relaks

Codzienny stres i długie godziny w pracy sprawiają, że wszędzie szukamy możliwości relaksu. Urlop jest okresem, w którym pozwalamy sobie na wykorzystanie większości wolnego czasu na odpoczynek. A gdzie lepiej się wypoczywa niż na Pomorzu? Szum fal, ciepłe dni i świeże powietrze zapewniają idealną atmosferę do wypoczynku. Jest to zatem idealne miejsce dla osób stawiających zwiedzanie na drugim planie.

 

Zdrowsze powietrze

Polskie, nadmorskie powietrze bogate jest w jod – pierwiastek regulujący metabolizm oraz pracę układu nerwowego. Jego zawartość w pomorskim powietrzu jest znacząco wyższa niż w innych regionach Polski, dlatego duża część osób z problemami zdrowotnymi kieruje się na urlop właśnie tutaj. Jeśli cierpisz na problemy z oddychaniem, w Jastrzębiej Górze będziesz mógł na chwile o nich zapomnieć i odpowiednio się dotlenić.

 

 

Ciekawe wakacje z dziećmi

Morze jest dla dzieci czymś, co budzi zainteresowanie niezależnie od wieku. Woda, piasek i mnóstwo czasu na zabawę sprawiają, że maluchy potrafią na chwile zająć się sobą i znaleźć sobie dobrą zabawę. Ponadto, wiele nadmorskich kurortów oferuje specjalne atrakcje dla dzieci w hotelu. Od sal urządzonych z myślą o najmłodszych, do całych dni z animatorem spędzonych na niezapomnianej zabawie. W tym czasie rodzice mogą pozwolić sobie na relaks na tarasie widokowym w pokojach gościnnych w Jastrzębiej Górze. Każdy będzie zadowolony.

 

Atrakcje hotelowe

Relaks nie musi kojarzyć się tylko z opalaniem na plaży i pływaniem w morzu. Hotel SPA w Jastrzębiej Górze taki jak Villa Buki to nie jest zwykłe zakwaterowanie z basenem – to również spa, w którym można pozwolić sobie na serie różnorodnych zabiegów. Masaże, ceremonie i programy odnowy biologicznej mają na celu poprawienie kondycji skóry, zmniejszenie napięcia w ciele oraz wprowadzenie w stan równowagi. Specjalnie zaprojektowane pomieszczenia pomagają wyciszyć się i odciąć się od codziennych zmartwień oraz rutyny. Hotel w Jastrzębiej Górze ma również aspekt prozdrowotny, umożliwiając skupienie się na własnym zdrowiu.

 

Wyjeżdżając na wakacje nad morze możemy spodziewać się różnej pogody, ale jedno jest pewne – niezależnie od tego, czy za oknem będzie kropić, czy świecić słońce, relaks jest gwarantowany.